Pn - Pt 11:00 - 19:00 Sob 10:00-14:00  separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator  masz pytanie
zadzwoń

O Centrum Dermoestetyki

W Centrum Dermoestetyki Nowy Wymiar kompleksowo dbamy o Wasz piękny i wygląd i dobre samopoczucie. Miejsce, które stworzyliśmy i stale rozwijamy powstało z pasji do piękna i zainteresowania tematyką zdrowia. Holistyczne podejście do ciała pozwala naszym ekspertom na dobranie najlepiej dopasowanych do Państwa oczekiwań i potrzeb rozwiązań.

Działamy na szeroką skalę w dążeniu do poprawy Waszego wyglądu. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług obejmuje zabiegi z wielu dziedzin, m.in. z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i medycyny naturalnej; wykonywane przez dyplomowanych lekarzy i kosmetologów z wieloletnią praktyką.

W naszym Centrum spotkacie wyjątkowe osoby, które z radością podzielą się z Wami swoim doświadczeniem i sercem. Oddając się w najlepsze ręce, nie tylko poprawicie swoją urodę, ale miło spędzicie czas, znajdując odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania z dziedzin kosmetologii i medycyny estetycznej i naturalnej.

Serdecznie zapraszamy!

 

o nas