Pn - Pt 11:00 - 19:00 Sob 10:00-14:00  separator  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator  masz pytanie
zadzwoń

Najpopularniejszy na świecie oryginalny zabieg oczyszczająco - rewitalizujący❤️

Witajcie.
Już mamy to na co tak długo czekaliście!
Najpopularniejszy na świecie oryginalny zabieg oczyszczająco - rewitalizujący❤️

Tak, tak Centrum wzbogaciło się o nowe urządzenie do oczyszczania wodorowego.
Przymierzałam się do wprowadzenia tego zabiegu już od roku. Przegladalamy oferty, działanie zabiegu na skórę, efekty, wykonanie itd. Wiele z Was pewnie już mało mnie dosyć jak analizowałam i co chwila wpadałam to w zachwyt (?) to we frustrację.
Rynek jest przepełniony różnego rodzaju sprzętem i naprawdę trudno jest się w nim poruszać niezgłebiwszy tematu. Wiele firm mówi o oczyszczaniu wodorowym nie mając nawet generatora wodoru w urządzeniu, a właśnie o to w tym wszystkim chodzi.
Więc znalazłam sprzęt który mnie w końcu zadowolił. ??
Urządzenie jest stworzone we francuskiej technologii przez firmę M'ONDUNIQ. Istotne jest dla mnie również to, że firma sama produkuje kosmetyki, które to świetnie wpisują się w tworzenie przeróżnych protokołów zabiegowych, które można zastosować przy użyciu Aquamentiq hydra prime, ale o tym za chwilę.

Zasada działania urządzenia opiera się głównie na przenikaniu wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody. Działanie to powoduje jednocześnie głęboką eksfoliację. Dlatego też urządzenie świetnie oczyszcza skórę oraz neutralizuje nadmiar wolnych rodników.
Działając aktywnym wodorem nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem. Wpływamy znacząco na redukcję blizn, odmładzamy, rewitalizujemy, liftingujemy i odżywiamy naszą cerę.
Zaleca się wykonanie około 3-4 zabiegów z częstotliwością 2-3 tygodnie w zależności od protokołu.
I tu chcę nadmienić że sprzęt poza oczyszczaniem posiada dodatkowo 8 głowic do wykonanywania kompatybilnych zabiegów z oczyszczaniem wodorowym. Mamy do dyspozycji kamień jadeitowy do rozgrzewania, młotek zimny to działania wyciszającego, mezoterapię bezigłową, spray do aplikacji ampułek i wtłaczania ich za pomocą 1 bara, oraz mikroprądy, stare dobre mikroprądy które w odpowiednim użyciu nie tylko wtłoczą kolagen (?świetne nawilżenie?) ale poprawią w bezpieczny sposób owal naszej twarzy.
No cóż trochę się rozpisałam.....ale tak to jest jak pojawia się nowe "dziecko"?

Zapraszam Was serdecznie na zabiegi. Na pewno jest to must have tej jesieni ‼️❤️

Trzymajcie się cieplutko ?

Wasz kosmetolog Barbara Kurczab

plakat-cz2
plakat